Продукти

CashDesk – фронтальна система для управління платіжними операціями банку через пов'язану мережу терміналів – касових модулів банку або Робочих місць касирів. Мережа відповідає архітектурі та ієрархії відділень банку.

Система є платформою для реалізації платіжних операцій у відділеннях та у операційному управлінні банку. Інтегрується з банківськими та платіжними системами.

Управління Системою здійснюється через модулі:

- АРМ Касира;
- АРМ Зав.каси;
- АРМ Економіста;
- АРМ Контролера;
- АРМ Валютного контролера;
- АРМ Адміністратора.

Інтегрується з банківськими та платіжними системами.

ANTDesk – система для керування прийомом платежів за послуги операторів мобільного зв'язку, кабельного ТБ, ЖКГ та інш. Дозволяє підключати та підтримувати множинні шлюзи операторів послуг, інтегруватися з ОДБ Банку, формувати різноманітні потранзакційні звіти, як у реальному часі, так і за певні періоди.

IronDesk – повнофункціональна система (сервер, термінали, засоби моніторингу, засоби інтеграції з ОДБ Банку), призначена для керування прийомом платежів через термінали самообслуговування.

В системі передбачено налаштування та керування різноманітними периферійними пристроями: PINPad, Card Reeder, TouchScreen, Watch Dog, кешвалідатор, модем, принтер та інш.; можливість налаштування та керування друком чеків в комбінованих (графіка + текст) режимах.

Система включає засоби технічного та транзакційного моніторингу, інкасаційного меню.

Credit Payments Gateway – онлайн модуль, призначений для онлайнової аутентифікації платників та прийому платежів через мережі терміналів самообслуговування на користь Банку. Реалізована функціональність погашення кредитів; до CPG підключені і здійснюють прийом платежів термінальні мережі компаній СМПУ, iBox, 24nonStop, Банк24, Easy Soft.

OpenWay Billing Gateway – онлайн модуль, що дозволяє проводити оплату з використанням карток МПС на користь третіх осіб (операторів послуг). Впроваджений у ПІБ для оплати послуг операторів мобільного зв'язку через систему АТМ Банку.

TicketDesk – система для бронювання, замовлення та оплати авіаквитків, побудована на базі глобальної дистриб'юторської системи (GDS) Galileo. Система орієнтована на використання та експлуатацію в банківському, готельному секторах. Особливою здатністю продукту є можливість установки та управління ризиками (ліміти та їх контроль в реальному часі на кожну точку продажу), продаж електронного квитка.

Є питання?

Будь ласка, зателефонуйте або напишить:

© 2015 Ant Group. All rights reserved.

info@antgroup.com.ua